T.537-737-947
Ul.Bukowska 32, Poznań
T.536-24-62-62
Ul. Mieksza I 40, Gniezno


Reballing BGA w Playstation 3 i XBOX

Reballing układów bga polega na przelutowaniu układu graficznego konsoli.

W naszym serwisie usługa ta wykonywana jest za pomoco profesjonalnego sprzetu serwisowego firmy PACE. Naprawy wykonywane są przez przeszkoloną kadrę posiadającą wieloletnie doświadczenie w tego typu naprawach.

Usługa reballingu jest bardzo precyzyjna i dokładna operacją wymiany kulek ołowiowych łączącyh układ graficzny konsoli ( playstation 3 i xbox opierają się na tej samej techonologii) z płytą główna.

Naprawa zaczyna się od zdjęcia układu z płyty za pomoca odpowiedniego sprzętu przy odpowiedniej temperaturze. Następnie grafika, jak i płyta sa dokładnie czyszczone ze starych kulek, by następnie w bardzo potem osadzić nowe. Do wykonania tej naprawy trzeba ułożyć na układzie około 2000 kuleczek o sredniej srednicy 0,6mm.

Tak przygotowany układ jest ponownie montowany na płycie głownej przy użyciu wysokich temperatur, po czym ostudzony. W naszym serwisie po wykonaniu usługi reballingu, konsola ma zamontowane nowe pasty i termopady przewodzące, oraz dokładnie wyczyszczone chłodzenie.

Taki zabieg ma na celu przywrocić konsole do pełnej sprawności, oraz zapobiedz w przyszłości przed nadmiernych przegrzewaniem się.

Zapraszamy do naszego serwisu gdzie wykonamy dla Ciebie profesjonalny reballing układów BGA konsol playstation 3 oraz xbox-a.