Naprawy konsol Playstation 3, Playstation 4 i wersji Portable.
Wiekszość naprawa do 2 dni roboczych.

Przyjazny serwis

Naprawa konsol playstation i xbox.
Serwis konsol Playstation 3

Nasza firma od początku swojego istnienia na Poznańskim rynku zajmuję się naprawa konsol miedzy innymi marki Playstation. W ofercie znajdą Państwo wsparcie dla takich konsol jak: playstation 2, playstation 3 fat i slim, oraz konsol przenośnych psp, street i PS Vita.

Dzięki wieloletniemu doświadcznie zajmujemy się wszystkimi naprawami związanymi z tymi konsolami oraz ich akcesoriami tj. pady, kamerki itp.

Serwis playstation laser W konsolach stacjonarnych ps2, ps3 najczęstrzym problem jest laser, który po prostu po latach pracy, ale także i od zabrudzen przestaje dobrze funkcjonować. Uszkodzenie lasera oprócz nie czytania płyt może objawiać się w inny sposób np. poprzez zawieszanie się gier, przycinająca muzyka podczas grania, ale także dłuzsza instalacja z płyty.

Konsole przenośne PSP, Street są o tyle prosto zbudowane, że ich uszkodzenia elektroniczne w środku są żadkie. To zbity wyświetlacz czy połamane obudowy wynikające ze złego użytkowania pojawiają się najczęsciej i oczywiście tego typu uszkodzenia można usunąć w naszym serwisie.

W konsolach playstation 3 wystepuje jeszcze uszkodznei zwane YLOD, czyli żółta dioda śmierci. Polega na uszkodzeniu grafiki w konsoli i naprawę wykonujemy poprzez reballing układu BGA.

Nie uruchamianie się konsoli playstation 3 slim, lub wyłaczanie podczas pracy bez żadnej diody sygnałowej oznacza najczęściej uszkodzenie zasilacza wewnetrznego konsoli.

     

Playstation 3 - ceny napraw wraz z częściami.
Model Usługa Cena
Playstation 3 Fat wymiana lasera 150zł
Playstation 3 Slim wymiana lasera 170zł
Playstation 3 SuperSlim wymiana lasera 200zł
Playstation 3 Czyszczenie chłodzenia 100zł
Playstation 3 Naprawa napędu ( słabo wciąga płyty ) 100zł
Playstation 3 wymiana HDMI 220zł
Playstation 3 Naprawa grafiki YLOD 150zł
Playstation 3 wymiana modułu Wifi / BT 200zł
Playstation 3 wymiana zasilacza od 120zł
Playstation 3 wymiana wentylatora od 150zł
Playstation 3 Instalacja systemu 80zł
Playstation 4 wymiana dysku 1TB 250zł

Kontakt Poznań