Naprawy konsol Playstation 3, Playstation 4 i wersji Portable.
Wiekszość naprawa do 2 dni roboczych.

Przyjazny serwis

Naprawa konsol playstation i xbox.
Serwis konsol Playstation

Nasza firma od początku swojego istnienia na Poznańskim rynku zajmuję się naprawa konsol miedzy innymi marki Playstation. W ofercie znajdą Państwo wsparcie dla takich konsol jak: playstation 2, playstation 3 fat i slim, oraz konsol przenośnych psp, street i PS Vita.

Dzięki wieloletniemu doświadcznie zajmujemy się wszystkimi naprawami związanymi z tymi konsolami oraz ich akcesoriami tj. pady, kamerki itp.

Serwis playstation laser W konsolach stacjonarnych ps2, ps3 najczęstrzym problem jest laser, który po prostu po latach pracy, ale także i od zabrudzen przestaje dobrze funkcjonować. Uszkodzenie lasera oprócz nie czytania płyt może objawiać się w inny sposób np. poprzez zawieszanie się gier, przycinająca muzyka podczas grania, ale także dłuzsza instalacja z płyty.

Konsole przenośne PSP, Street są o tyle prosto zbudowane, że ich uszkodzenia elektroniczne w środku są żadkie. To zbity wyświetlacz czy połamane obudowy wynikające ze złego użytkowania pojawiają się najczęsciej i oczywiście tego typu uszkodzenia można usunąć w naszym serwisie.

W konsolach playstation 3 wystepuje jeszcze uszkodznei zwane YLOD, czyli żółta dioda śmierci. Polega na uszkodzeniu grafiki w konsoli i naprawę wykonujemy poprzez reballing układu BGA.

Nie uruchamianie się konsoli playstation 3 slim, lub wyłaczanie podczas pracy bez żadnej diody sygnałowej oznacza najczęściej uszkodzenie zasilacza wewnetrznego konsoli.

Nowość - Downgrade PS3

Kontakt Poznań