Naprawa i serwis Playstation 5 Poznań

serwis Playstation 5 Poznań

Nasza firma MJK Naprawa i serwis konsol w Poznaniu od wielu lat zajmuje się sprzętem Sony, a dokładnie konsolami Playstation  Nowa generacja konsol czyli Playstation 5 jest obecna na rynku od 2020 roku. Dostępność konsol Playstation 5 na rynku była od początku bardzo małą, ale już pierwsze egzemplarze trafiały się wadliwe. 

Z pomocą przychodzi Nasz serwis konsol Playstation 5 mieszczący się w Poznaniu. Nas serwisanci z wieloletnim doświadczeniem zajmą się Twoją konsolą Sony. Posiadamy bogate zaplecze serwisowe, wyszkoloną kadrę oraz już pierwsze części zamienne do konsol Playstation 5.

Naszym głównym zadaniem i celem jest chęć pomocy we wszelakich problemem związanymi z konsolami i ich działaniem. Nie boimy się podjąć żadnych trudnych tematów, a dzięki doświadczeniu i pasji szybko rozwiążemy Twój problem z konsolą.

Wszystkie naprawy konsol Playstation 5 dokonywane w Serwisie MJK naprawa konsol Poznań są przez przeszkoloną kadrę z wieloletnim doświadczeniem.

Nie tylko prowadzimy serwis, ale jesteśmy też graczami dlatego służymy również poradą od strony programowej czy gier.

 

Przed każdą naprawą otrzymasz u Nas wstępna wycenę i darmową diagnozę. Koszta Cię nigdy nie zaskoczą, a ceny oferowanych usług serwisowych utrzymujemy na bardzo konkurencyjnych stawkach.

Firma MJK Naprawa konsol Poznań istnieje na polskim rynku od 2008 roku, i od bardzo wielu lat zdobywamy doświadczenie w serwisowaniu urządzeń Sony. Jako jedni z nielicznych możemy się pochwalić tak długim stażem i doświadczeniem w branży serwisowej konsol. 

Dlatego warto nam zaufać, sprawdzić ceny i wybrać się do serwis, który mieści się przy ulicy Szamarzewkiego 56 w Poznaniu.

Czynne mamy w godzinach od poniedziałku do piątki między 10:00 a 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-13:00.

Zawsze w razie jakichkolwiek pytań zostaje do dyspozycji poprzez FB czy tez kontakt mailowy.

Jeśli masz problem ze swoją konsolą Playstation 5 aka PS5 zapraszam do skorzystania z oferowanych przez Nas usług naprawy konsol w Poznaniu.

konsola playstation 5 serwis Poznań

Popularne naprawy w playstation 5

Profejonalne naprawy konsol playstation 5

Działania firmy MJK Naprawa i serwis konsol Poznań mają na celu szybko i sprawnie przywrócić każdą konsolę do działania, więc jeśli napotkałeś jakikolwiek problem ze swoją PS5 możesz zwrócić się do Nas. Przeszkolona kadra serwisu zajmie się twoją konsolą Playstation 5, wykona darmową diagnozę i wyceni naprawę.

Zawsze darmowa diagnoza daje Ci gwarancję, że nie wpakujesz się w wysokie koszta naprawy. 

Ceny usług serwisowych staram się trzymać na bardzo konkurencyjnym poziomie, a na każda naprawę otrzymasz od Nas pisemną gwarancję.

 

Zapraszamy do kontaktu:

T.794-24-62-62

lub wizyty pod adres:

Ul. Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Zadzwoń!