Naprawa padów do konsol

Naprawa padów do padów xbox Playstation Nintendo Poznań

Naprawa padów do konsol Playstation i Xbox

Nasz serwis MJK Naprawa konsol Poznań oprócz tytułowych urządzenie zajmuje się serwisem akcesoriów do nich. Naprawa padów do konsol PlaystationNintendo Switch  oraz Xbox cieszy się bardzo duża popularnością i tym miejscu pojawiamy się my z naszą ofertą serwisową.

Wieloletnie doświadczenie Serwisu konsol zapewnia bogatą ofertę naprawy padów do ps3, ps4, ps5 oraz Xbox 360, Xbox one czy Xbox Series, a nawet do Nintendo Switch. Wszystkie pady oraz ich zmodyfikowane wersje możesz dostarczyć do Naszego serwisu gdzie zajmą się nimi Nasi przeszkoleni serwisanci.

 

Naprawa padów to bardzo duża część zleceń w naszej firmie. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie, dokładnie testujemy każdy element Twojego pada, a do naprawy używamy tylko oryginalnych części zamiennych.

serwis padów do konsol w Poznaniu

Firma MJK serwis konsol playstation i Xbox to wieloletnie doświadczenie, przeszkolona kadra, oryginalne części, ludzie z pasją.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie, mieścimy się w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 56. 

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod nr. 794-24-62-62 a także drogą mailową.

Naprawiamy wszystkie oryginalne pady do konsol Playstation i xbox czy Nintendo. Zajmujemy się również naprawa i modyfikowanych wersji.

Pady do playstation oraz xbox

Kontrolery od playstation i xbox są bardzo nieodzownym elementem konsoli. Ich perfekcyjne działanie ma wielki wpływ na radość z rozgrywki. 

Jeśli masz jakikolwiek problem ze swoim padem zapraszamy do serwisu MJK naprawa konsol w Poznaniu.

W padach może szwankować wiele elementów, czasem problem jest mniejszy, a czasem większy, ale za każdym razem gdy pad działa nie prawidłowo, może doprowadzić Nas do dużej frustracji a w przypływie złości do dalszych uszkodzeń.

Precyzyjne naprawy i odpowiednie testy po wykonaniu naprawy pada zawsze jest zwieńczone niską ceną usługi oraz pisemną gwarancją na Naszą usługę serwisową pada.

najpopularniejsze naprawy padów

serwis padów do Nintendo switch

Nowa ofertą, ale zarazem prawie tym samym co zawsze robimy jest serwis padów do Nintendo switch. Konsola Nintendo od niedawana podbija światowy jak i polski rynek, a ich kontrolery są bardzo ważnym elementem tego urządzenia. 

Serwis padów do Nintendo Switch odbywa się na tych samych warunkach jak wszystkie inne pady. Oferujemy zawsze darmową diagnozę pada, konkurencyjne ceny, a po naprawie urządzenia zawsze pisemną gwarancję na serwis.

W padach do Nintendo Switch występuje trochę więcej usterek niż w innych kontrolerach, ale obojętnie czy są to analogi czy problemy z synchronizacją lub świecącymi lampkami możesz polegać na Naszej przeszkolonej kadrze z MJK serwis konsol w Poznaniu.

 

Zadzwoń!