Serwis konsol Playstation 3

Naprawa i serwis Playstation 3 Poznań

Profesjonalny serwis playstation ps3 poznań

Nasza firma MJK Serwis playstation 3 Poznań od początku swojego istnienia na Poznańskim rynku zajmuję się naprawa konsol miedzy innymi marki Playstation. W ofercie znajdą Państwo wsparcie dla takich konsol jak: playstation 2, playstation 3 fat i slim, oraz konsol przenośnych psp, street i PS Vita.

Dzięki wieloletniemu doświadcznie zajmujemy się wszystkimi naprawami związanymi z tymi konsolami oraz ich akcesoriami tj. pady, kamerki itp.

W konsolach stacjonarnych ps2, ps3 najczęstrzym problem jest laser, który po prostu po latach pracy, ale także i od zabrudzen przestaje dobrze funkcjonować. Uszkodzenie lasera oprócz nie czytania płyt może objawiać się w inny sposób np. poprzez zawieszanie się gier, przycinająca muzyka podczas grania, ale także dłuzsza instalacja z płyty.

Konsole przenośne PSP, Street są o tyle prosto zbudowane, że ich uszkodzenia elektroniczne w środku są żadkie. To zbity wyświetlacz czy połamane obudowy wynikające ze złego użytkowania pojawiają się najczęsciej i oczywiście tego typu uszkodzenia można usunąć w naszym serwisie.

ps3 wymiana lasera poznań

W konsolach playstation 3 wystepuje jeszcze uszkodznei zwane YLOD, czyli żółta dioda śmierci. Polega na uszkodzeniu grafiki w konsoli i naprawę wykonujemy poprzez reballing układu BGA.

Nie uruchamianie się konsoli playstation 3 slim, lub wyłaczanie podczas pracy bez żadnej diody sygnałowej oznacza najczęściej uszkodzenie zasilacza wewnetrznego konsoli.

Ps3 cennik napraw

Playstation 3 – ceny napraw wraz z częściami.
ModelUsługaCena
Playstation 3 Fatwymiana lasera150zł
Playstation 3 Slimwymiana lasera170zł
Playstation 3 SuperSlimwymiana lasera200zł
Playstation 3Czyszczenie chłodzenia100zł
Playstation 3Naprawa napędu ( słabo wciąga płyty )100zł
Playstation 3wymiana HDMI220zł
Playstation 3Naprawa grafiki YLOD150zł
Playstation 3wymiana modułu Wifi / BT200zł
Playstation 3wymiana zasilaczaod 120zł
Playstation 3wymiana wentylatoraod 150zł
Playstation 3Instalacja systemu80zł
Playstation 4wymiana dysku 1TB250zł
 
Call Now Button