BLOD – naprawa playstation 4

Uszkodznie BLOD ( z ang. Blue Light Of Death ) czyli niebieska dioda śmierci jest bardzo popolurną usterka w konsolach playstation 4. Występuje w modelach FAT, Slim i Pro. Awarię te można zaobserować gdy przy starcie konsoli nie pojawia się obraz na ekranie, a dioda sygnalizująca uruchomienie konsoli nie pozostaje niebieska ( przy prawidłowym starcie, zmienia kolor na biały).

Blod oznacza uszkodznie układu graficznego w konsoli, wiec czym prędzej trzeba udać się do serwisu. Nie zelcamy wykonywać tej naprawy na własną rękę, za pomocą internetowych poraników czy filmików na youtube. Naprawa konsoli w piekarniku czy za pomocą suszarki jak to zalecają domorośli specjaliści z w/w poardników może nieodwracalnie uszkodzić płytę główną playstation 4.

W naszym serwisie wykonujemy naprawy układów graficzny za pomocą profesjonalnego sprzętu serwisowego. Naprawa polega na zrobieniu reballingu BGA układu graficznego. Układ należy odlutować od płyty głownej, oczyścić go , umieścic na nim nowe kulki za pomocą których później przylutowywujemy grafikę.

Kompleksowa naprawa tego uszkodzenia obejmuje również nałożenie nowych past przewodzacych na procesory, nowych termopadow na układy ram grafiki oraz czyszczenie układu chłodzenia konsoli.

W naszym serwisie wykonywujemy profesjonalną naprawe konsoli playstation 4 nie tylko w przypadku usterki BLOD, ale w całym możliwym zakresie.

Jeśli masz problem z konsola zapraszamy do naszego serwisu, udzielamy porad, naprawiamy, konserwujemy sprzęt. Nasz serwis mieści się przy ul. Szamarzewskiego 56, czynny jest w godzinach 10-18, sob. 10-13.

Zadzwoń!