Naprawa Sony Playstation 4

Naprawa i serwis Playstation 4 Poznań

Naprawa i serwis Playstation 4 Poznań

Szukasz sprawdzonego i pewnego miejsca w Poznaniu, gdzie można szybko naprawić konsolę PlayStation 4? Dobrze trafiłeś! Serwis naprawa-konsol.pl działa w Poznaniu od 2008 roku i specjalizuje się w naprawie konsol do gier PlayStation, XBox, Nintendo, padów i innych akcesoriów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi serwisanci bardzo dobrze znają konstrukcję konsoli PS4 i typowe dla niej usterki. Nasz serwis playstation 4 w Poznaniu posiada wiele pozytywnych opinii od dotychczasowych Klientów, którzy najbardziej doceniają szybkie naprawy playstation 4 i niski koszt serwisu.

Pogwarancyjny naprawy konsol Sony Playstation.

Gwarantujemy profesjonalną naprawę konsol.

Na wszystkie naprawy Playstation udzielamy pisemnej gwarancji.

Wycena naprawy Twojej konsoli jest zawsze darmowa..

Konsola PlayStation 4 - krótka historia

Sony zaprezentowało pierwszą wersję PlayStation w 1994 roku. Była to konsola do gier, która zrewolucjonizowała rynek gamingowy. Dzięki niej każdy fan rozrywki mógł uruchomić jeden z wielu tytułów bezpośrednio na ekranie swojego telewizora.

Konsola do gier PlayStation dawała także możliwość grania w wiele osób. Wraz z premierami kolejnych generacji tego sprzętu, gry stawały się coraz bardziej realistyczne,pojawiła się możliwość połączenia się przez Internet z graczami z całego świata, a także wiele nowych funkcjonalności.

Konsola PlayStation 4 z pewnością nie jest już tylko konsolą do gier. W wielu przypadkach z powodzeniem zastępuje domowy komputer oraz centrum multimedialne.

Przy pomocy PS4 można nie tylko uruchomić jedną z wielu rewelacyjnie wyglądających gier, ale także przeglądać internet, oglądać filmy i słuchać muzyki. Na konsoli można w prosty sposób instalować aplikacje, które zwiększają możliwości konsoli PlayStation 4 i dodają kolejne funkcje.

Zaawansowanie techniczne tego urządzenia, a także fakt, że premiera PS4 miała miejsce w 2013 roku sprawiają, że czasami konsola nie działa w prawidłowy sposób.

Ośmioletni sprzęt jest co prawda wciąż wystarczająco mocny do zapewnienia rozrywki całej rodzinie, a także obsługuje wiele nowoczesnych technologii (HDMI, USB 3.0, Wi-Fi, Blu-Ray, itp), co jakiś czas wymaga serwisowania lub wymiany pewnych komponentów.

Naprawa PS4 Poznań

Serwis każdej nowoczesnej konsoli (jak np. PlayStation 4, Playstation 4 Slim, PS4 Pro) wymaga doświadczenia, a także umiejętności korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Jeżeli są Państwo zainteresowani serwisem tej konsoli w Poznaniu, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy -.naprawa-konsol.pl 

Wiele lat doświadczenia i tysiące wykonanych napraw sprawiają, że nasi specjaliści będą w stanie w szybki sposób zdiagnozować problem i wykonać odpowiednią naprawę konsoli PlayStation 4.

naprawa ps4 poznań

Jakie konsole naprawiamy?

Do rodziny produkowanych japońską firmę SONY konsol PlayStation należy kilka różnych modeli. Każdy z nich posiada specyficzne cechy i nieco odmienną konstrukcję. Wybierając naszą poznańską firmę mogą Państwo skorzystać z wielu usług, na przykład:

  • naprawa konsoli PlayStation 4 w Poznaniu;
  • serwis PS4 Slim w Poznaniu;
  • naprawa PlayStation 4 Pro Poznań
  • naprawa konsol.

Specjaliści pracujący w naszym serwisie pomogą rozwiązać problem dotyczący dowolnej konsoli PlayStation 4 oraz innych.

Najczęstsze usterki PlayStation 4

Działająca w Poznaniu nieprzerwanie od 2008 roku firma MJK Naprawa i serwis konsol jako jedna z pierwszych w mieście zajęła się rozpoznaniem i rozwiązywaniem problemów pojawiających się podczas używania konsoli PlayStation 4. Ze względu na dużą liczbę sprzętu, który został naprawiony w naszym serwisie, często jesteśmy w stanie szybko wskazać przyczynę nieprawidłowego działania urządzenia. Znajomość najczęstszych typowych usterek PS4 i ich objawów pozwalają na podejmowanie szybkich i trafnych działań, co znacznie przyspiesza prace serwisowe.

Ze względu na swoje zaawansowanie technologiczne i dość wysoką cenę podzespołów, a także samej konsoli, warto powierzyć serwis konsoli PlayStation 4 profesjonalnej i uznanej firmie. Najczęściej pojawiające się usterki w tej konsoli często wiążą się bowiem ze współistnieniem innych problemów. Tylko kompleksowe podejście do naprawy konsoli PS4 sprawi, że sprzęt znów będzie przez długi czas działał bezawaryjnie

Do najczęstszych awarii PlayStation nowej generacji należą:

Wymienione usterki są najbardziej typowymi i dla każdej z nich istnieje kilka możliwych przyczyn występowania problemu.Podczas wykonywania naprawy konsoli PlayStation 4 serwisant będzie w stanie wykonać testy poszczególnych komponentów oraz komputerową diagnostykę – dzięki temu odnajdzie źródło awarii i uszkodzone komponenty.

Jak uniknąć usterek konsoli? Regularny serwis konsoli PlayStation 4 w Poznaniu

Wielu problemów związanych z usterkami konsoli do gier każdego typu można uniknąć. W tym celu warto zadbać o odpowiednią konserwację posiadanego przez Państwa urządzenia i regularnie sprawdzać jego stan techniczny. Szczególnie konsole pochodzące z pierwszych lat produkcji oraz te najczęściej  i najintensywniej eksploatowane mogą być szczególnie narażone na usterki. Oddając swoją konsolę PS4 na przegląd do naszego serwisu mogą mieć Państwo pewność, że będzie działać bezproblemowo.

W niektórych przypadkach większe usterki konsoli są poprzedzone mniejszymi i znacznie tańszymi w naprawie.Często wymieniając pojedyncze elementy (np. kondensatur) mogą Państwo uniknąć usterki drogiego podzespołu, jak na przykład płyta główna konsoli lub jej karta graficzna.

Dodatkowo, podczas takiego prewencyjnego serwisu konsoli PlayStation4 wnętrze urządzenia zostanie wyczyszczone. Pozbycie się zanieczyszczeń, kurzu i innych drobnych pyłków w znacznym stopniu poprawia wentylację zawartości obudowy konsoli. Dzięki temu działająca  konsola jest lepiej chłodzona – podczas pracy będzie miała niższe temperatury. To natomiast bezpośrednio przekłada się na żywotność podzespołów sprzętu.

Serwis PS4 w Poznaniu - jakie usterki konsoli naprawiamy?

Serwis konsol PlayStation 4 oraz innych jest w stanie wyeliminować każdą usterkę, która pojawi się w urządzeniu. Poniżej znajduje się lista napraw, które mogą Państwo wykonać w naszej firmie:

Jak widać, serwis konsol PlayStation 4 w Poznaniu pozwala na wyeliminowanie problemów dotyczących wielu podzespołów konsoli.  Naprawa PS4 pozwoli na pozbycie się usterki pojawiającej się na dowolnym etapie korzystania z urządzenia:

Dlaczego wybrać naprawy-konsol.pl jako miejsce naprawy PlayStation 4 w Poznaniu?

Nasz serwis zajmuje się naprawami konsol do gier wideo różnego typu nieprzerwanie od 2008 roku. W tym czasie naprawiliśmy tysiące konsol i mieliśmy styczność z usterkami każdego rodzaju – od podstawowego czyszczenia wnętrza urządzenia, aż po kompletne odnowienie PlayStation 4 i wymianę wielu podzespołów.

Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego na każdą wykonaną naprawę PS4 otrzymają Państwo pisemną gwarancję.Dzięki niej mogą mieć Państwo pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań i użyliśmy całego swojego doświadczenia, aby w jak najlepszy sposób rozwiązać Państwa z konsolą. Solidne naprawy wykonane z użyciem markowych części zamiennych spowodują, że zaoszczędzą Państwo czas i nie będą musieli wielokrotnie oddawać swojego sprzętu na serwis.

naprawa zasilacza playstation 4 poznań

Nasz serwis konsol PS4 - największe zalety

Przez ponad 13 lat zaufały nam setki Klientów. Najlepszym dowodem na to, że nas doceniają jest fakt, że wiele osób ponownie korzysta z usług naszego serwisu konsol, gdy kolejne kupowane przez nich urządzenia odmawiają posłuszeństwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy bowiem w stanie naprawić niemal każdą konsolę: XBox, PlayStation, NINTENDO – różnych generacji i w niemal każdej z dostępnych wersji.

Do największych zalet serwisowania konsoli PlayStation 4 w naszej firmie należą:

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług naszego serwisu konsol Playstation 4. W razie pytań, nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi i podpowiedzą najlepsze rozwiązania opisanego problemu. Naprawa konsol PS4 w Poznaniu przebiegnie bezproblemowo, kiedy wykonają ją Państwo w naszym serwisie.

Brak obrazu po uruchomieniu konsoli playtation ? Dioda świeci się na biało, ale nic nie wyświetla ? Prawdopodobnie w konsoli playstation 4 uległ awarii port hdmi. Naprawa konsoli polega na jego wymianie na  nowy port hdmi.

Fachowcy z Naszego serwisu konsol zajmą się kompleksowo Twoją konsolą Playstation 4, a awaria na serwie zostanie usunięta szybko i profesjonalnie. Wszystkie usterki usuwamy w naszym serwisie, szacunkowy koszt naprawy od 180zł. Diagnoza zawsze darmowa.

Naprawa Playstation 4 - konsola sie wyłącza

Konsola Playstation 4 nie uruchamia się ? Prawdopodobnie uszkodzony jest zasilacz lub sekcja zasilania na płycie głównej. W zależności od modelu konsoli ps4 oferujemy naprawę zasilacza ( modele ADP-240AR, ADP-240CR ) lub jego wymiane ( model ADP-240P1A). Zawsze na serwisie używamy oryginalnych części w konkurencyjnych cenach.

Zajmujemy się również naprawą wymienioną wcześniej sekcją zasilania na płycie głównej konopi playstation 4. MJK Naprawa i serwis konsol oferuję naprawę usterek rozpoczynającą się od 150zł, a przed każdą naprawą oferuje darmową diagnozę Twojej PS4.

Bardzo częstą usterką konsoli Playstation 4 jest problem z czytaniem płyt. Awaria może objawiać się poprzez nie wczytywanie płyt, ale także wyłączaniem gry lub błędami instalacji. Nasi fachowcy z MJK Naprawa konsol Poznań wykorzystując oryginalne części wymienią laser, a Twoja playtation 4 szybko wróci do Ciebie.

Często pojawiają się również problemy z wysuwaniem płyt. W konsoli wtedy należy naprawić mechanizm napędu. Nasz serwis Playstation 4 w Poznaniu, dzięki wieloletniemu doświadczeniu bez problemu poradzi sobie z tą awarią.

Oprócz wymienonych wyżej, żadziej występują inne usterki, które również naprawiamy:

Playstation 4 - serwis Dual shock

Niestety nowe pady mimo, że są bardzo fajnie zaprojektowane, dobrze leżą w dłoni to się bardzo szybko zuzywają. Wymieniamy gałki analogów – praw i lewy, taśmy pod przyciskami, baterie oraz inne drobne usterki. Ceny napraw padów od 50zł. Zapraszamy na darmowa diagnozę. Skontaktuj się z nami.

Playstation 4 – ceny napraw wraz z częściami.
ModelUsługaCena
Playstation 4wymiana lasera180zł-210zł
Playstation 4czyszczenie chłodzenia z wymianą past termoprzewodządzych100zł
Playstation 4Naprawa napędu ( gdy nie działa )od 150zł
Playstation 4Naprawa napędu ( słabo wciąga płyty )100zł
Playstation 4wymiana portu HDMI220zł
Playstation 4wymiana kontrolera HDMI250zł
Playstation 4Naprawa grafiki BLOD250zł
Playstation 4wymiana modułu Wifi / BT250zł
Playstation 4 FATwymiana zasilaczaod 300zł
Playstation 4 Slimwymiana zasilaczaod 350zł
Playstation 4 Prowymiana zasilaczaod 500zł
Playstation 4 FATwymiana wentylatora180zł
Playstation 4 Slimwymiana wentylatora200zł
Playstation 4 Prowymiana zasilacza230zł
Playstation 4Instalacja systemu80zł
Playstation 4wymiana dysku 1TB250zł
 
Call Now Button