napraw i serwis xbox poznań

Jeśli masz problem ze swoim xboxem, to dobrze trafiłes. Nasz serwis usytuwany jest w centrum Poznania przy ul. Szamarzewskiego 56 i jest profesjonalnym serwisem konsol XBOX.

MJK Naprawa konsol XboX poznań zajmuje się naprawą xboxów w wersji FAT jak i nowych SLIM. Oferujemy pełen zakres usług od konserwacji układu chłodzenia w konsoli, wymianę laserów i napędów poprzez profesjonalny reballing układów graficznych tzw. RROD ( z ang. Red Ring Of Death ).

Najpopularnijesza usterka w konsolach typu fat jest problem z układem graficznym, który można naprawiać lub wymieniać. Konsola owa awarję sygnalizuje za pomocą migających 3 z 4 diod na przednim panelu konsoli. Pomoc przy naprawie uzyskasz w naszym serwisie w Poznaniu.

Jeśli masz problem z czytaniem płyt zalezca się wymianę lasera w napędzie.

Gdy gry przestały działać po np. wgraniu najnowszego softu, a konsola miała kiedys wymieniany napęd lub wgrana przeróbkę LT równięż możesz liczyć na naszą pomoc w serwisie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego personelu w naszym serwisie wykonujemy modyfikację softu, napędów, odzyskiwanie kluczy czy chipy RGH itd. Tym samym można powiedziec, że świadczymy kompleksowy i profesjonalny serwis konsol xbox.

Wszelkie problemy z XBOX’em zapraszamy do serwisu na ul. Szamarzewskiego 56 w Poznaniu, w godzinach 10-18 sob. 10-13.

naprawa xbox i popularne ceny

XBOX 360 – ceny napraw wraz z częściami.
ModelUsługaCena
Xbox 360 Fatwymiana lasera90zł
Xbox 360 Slimwymiana lasera120zł
Xbox 360 Slim Ewymiana lasera120zł
Xbox 360Czyszczenie chłodzenia100zł
Xbox 360Naprawa napędu ( słabo wciąga płyty )50zł
Xbox 360Naprawa grafiki RROD150zł
Call Now Button