Czyszczenie chłodzenia konsoli Playstation i XBOX.

Czyszczenie chłodzenia w konsoli playstation lub xbox

Większość z Nas pracuje na konsolach w domowym zaciszu. Czy zastanawiacie się nad odpowiednią konserwacją części chłodniczych waszych ulubionych konsol. Nie odpowiednia eksploatacja, oraz zakurzenie elementów układu chłodzenia, może spowodować przegrzanie orazu uszkodzenie układu graficznego.

Wiąże się to z różnego rodzaju uszkodzeniami układów elektroniki, ale przede wszystkim zbyt duże nagrzanie może spowodować całkowitą utratę twoich danych zapisanych na konsoli. Większość z Nas nie zdaje sobie spawy, że kurz jest czynnikiem skutkujących w wielu mikro pożarach, oraz przepięciach w elektronice.

Nasz serwis posiada w swojej ofercie czyszczenia układów chłodzenia konsoli playstation czy xbox. Aby można było dobrze i dokładnie oczyścić wszystkie elementy, należy rozłożyć konsole na części pierwsze. Podczas tej usługi nasz wykwalifikowany pracownik serwisu dodatkowo na procesor i kartę graficzną nakłada nowe pasty i termopady przewodzące ciepło. Również czyszczony i naoliwiony zostaje wentylator, dzięki czemu konsola będzie znowu będzie pracować bezszelestnie.

Omawiana usługa, która oferuje serwis MJ jest najtańsza w Poznaniu, zapewnia to opinia naszych zadowolonych klientów. Warto podkreślić, że pierwsze oznaki związane z zabrudzeniem układu chłodzenia w konsoli mogą być bardzo niewinne. Konsola po prostu może się wyłączać lub restartować. Jest to pierwszy podstawowy sygnał do przemyślenia i oddania sprzętu do serwisu, aby szybko i sprawie oczyścić układ chłodzenia.

Chłodzenie konsoli

Większość ludzi, naszych klientów zastanawia się dlaczego ich konsola sie przegrzewa. Mówią, że pracują tylko w domu, dbają o niego i nic nie powinno się mu dziać.

Niesty kurz ma to do siebie, że lgnie do wszelkiego rodzaju elektroniki, a czym cieplejsza tym gorzej.

Układ chłodzenia w playstation czy xbox skład sie z radiatora i wentylatora. Najczęstrzym problemem przegrzewania się konsoli jest osadzający się kurz na radiatorze, przez co wentylator nie może wydmuchiwać nadmiarów ciepła.

Jeśli masz problem z konsola zapraszamy do naszego serwisu, udzielamy porad, naprawiamy, konserwujemy sprzęt. Nasz serwis mieści się przy ul. Szamarzewskiego 56, czynny jest w godzinach 10-18, sob. 10-13.

Kontakt Poznań