Szukasz sprawdzonego serwisu konsol PS4 Poznań, gdzie można szybko naprawić konsolę PlayStation 4 ? Dobrze trafiłeś! MJK Naprawa konsol Poznań, serwis PS4 naprawa-konsol.pl działa w Poznaniu od 2008 roku i specjalizuje się w naprawie konsol do gier PlayStation 3, Playstation 4 oraz Playstation 5 ( PS3, PS4 i PS5 )

Bez wątpienia dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi serwisanci bardzo dobrze znają konstrukcję konsoli PS4 i typowe dla niej usterki. Nasz serwis playstation 4 w Poznaniu posiada wiele pozytywnych opinii od dotychczasowych Klientów, którzy najbardziej doceniają szybkie naprawy playstation 4 i niski koszt serwisu.

Pogwarancyjny serwis konsol Sony Playstation 4 w Poznaniu.

Gwarantujemy profesjonalną naprawę konsol PS4.

Na wszystkie naprawy Playstation udzielamy pisemnej gwarancji.

Wycena naprawy Twojej konsoli jest zawsze darmowa.

Naprawa PS4 Poznań

Serwis konsoli (jak np. PlayStation 4, Playstation 4 Slim, PS4 Pro) wymaga doświadczenia, a także umiejętności korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Jeżeli są Państwo zainteresowani serwisem konsoli PS4 w Poznaniu, zachęcamy do skorzystania z usług firmy MJK serwis konsol –www.naprawa-konsol.pl 

Wiele lat doświadczenia i tysiące wykonanych napraw konsol sprawiają, że nasi specjaliści będą w stanie w szybki sposób zdiagnozować problem i wykonać odpowiednią naprawę konsoli PlayStation 4.

naprawa ps4 poznań

Jakie konsole naprawiamy?

Prowadzimy serwis konsol Playstation różnych wersji. Każdy z nich posiada specyficzne cechy i inaczej wygląda ich naprawa. Wybierając naszą poznańską firmę mogą Państwo skorzystać z wielu usług, na przykład:

Reasumując MJK serwis konsol Poznań pomożemy rozwiązać problem dotyczący dowolnej konsoli PlayStation 4 tzw. PS4.

Działająca w Poznaniu nieprzerwanie od 2008 roku firma MJK Naprawa i serwis konsol Playstation jako jedna z pierwszych w mieście zajęła się rozpoznaniem i rozwiązywaniem problemów pojawiających się podczas używania konsoli PlayStation 4. Ze względu na dużą liczbę sprzętu, który został naprawiony w naszym serwisie konsol, często jesteśmy w stanie szybko wskazać przyczynę nieprawidłowego działania urządzenia. Znajomość najczęstszych typowych usterek PS4 i ich objawów pozwalają na podejmowanie szybkich i trafnych działań, co znacznie przyspiesza prace serwisowe.

Ze względu na swoje zaawansowane naprawy i dość wysoką cenę podzespołów oraz samej konsoli, warto powierzyć serwis konsoli PlayStation 4 profesjonalnej i uznanej firmie MJK. Najczęściej pojawiające się usterki w konsoli PS4 często wiążą się bowiem ze współistnieniem innych problemów. Tylko kompleksowe podejście do naprawy konsoli PS4 sprawi, że sprzęt znów będzie przez długi czas działał bezawaryjnie

Popularne naprawy spotykane w serwisie konsol

Podczas wykonywania naprawy konsoli PlayStation 4 serwisant będzie w stanie wykonać testy poszczególnych komponentów.

Regularny serwis konsoli PlayStation 4 w Poznaniu

Firma MJK Naprawa i serwis konsol Playstation oferuje darmową diagnozę i wycenę naprawy Twojej PS4.

Oddając swoją konsolę Playstation 4 na przegląd do naszego serwisu mogą mieć Państwo pewność, że będzie działać bezproblemowo.

Warto reagować na wszystkie podejrzane dźwięki i zachowania konsoli PS4 wcześniej, zanim dojdzie do poważnej awarii.

Podczas serwisu konsoli PlayStation 4 wnętrze urządzenia zostanie wyczyszczone. Pozbycie się zanieczyszczeń, kurzu i innych drobnych pyłków w znacznym stopniu poprawia wentylację zawartości obudowy konsoli Playstation 4. Dzięki temu działająca  konsola PS4  będzie miała dłuższe życie. 

Serwis PS4 w Poznaniu - naprawy Playstation

Serwis konsol PlayStation 4 jest w stanie wyeliminować każdą usterkę, która pojawi się w urządzeniu PS4. Poniżej znajduje się lista napraw konsol, które mogą Państwo wykonać w naszej firmie:

Jak widać, serwis konsol PlayStation 4 w Poznaniu pozwala na wyeliminowanie problemów dotyczących wielu podzespołów konsoli.  Naprawa konsol PS4 pozwoli na pozbycie się usterki pojawiającej się na dowolnym etapie korzystania z urządzenia:

Dlaczego wybrać naprawa-konsol.pl jako miejsce serwisu PlayStation 4 w Poznaniu?

Nasz serwis Playstion zajmuje się naprawami konsol do gier nieprzerwanie od 2008 roku. W tym czasie naprawiliśmy tysiące konsol i mieliśmy styczność z serwisem każdego rodzaju – od podstawowego czyszczenia wnętrza urządzenia, aż po profesjonalne naprawy PlayStation 4 i serwisem ich akcesoriów.

Jesteśmy pewni wysokiej jakości Naszego serwisu konsol, dlatego na każdą wykonaną naprawę PS4 otrzymają Państwo pisemną gwarancję. Dzięki niej mogą mieć Państwo pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań i użyliśmy całego swojego doświadczenia, aby w jak najlepszy sposób rozwiązać Państwa z konsolą. Solidne naprawy wykonane z użyciem markowych części zamiennych spowodują, że naprawa serwisowa została poprawnie wykonana.

naprawa zasilacza playstation 4 poznań

Nasz serwis konsol PS4 - największe zalety

Przez ponad 13 lat zaufały nam setki Klientów. Wiele osób ponownie korzysta z usług naszego serwisu konsol Playstation. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą konsolę Playstation serii PS3, PS4 oraz PS5.

Do największych zalet serwisowania konsoli PlayStation 4 w naszej firmie należą:

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług naszego serwisu konsol Playstation 4 w Poznaniu. W razie pytań, nasi specjaliści chętnie udzielą odpowiedzi i podpowiedzą najlepsze rozwiązania opisanego problemu. Naprawa konsol PS4 w Poznaniu przebiegnie bezproblemowo, kiedy wykonają ją Państwo w naszym serwisie.

Brak obrazu po uruchomieniu konsoli ps4 ? Dioda świeci się na biało, ale nic nie wyświetla ? Prawdopodobnie w konsoli playstation 4 uległ awarii port hdmi. Naprawa konsoli polega na jego wymianie na  nowy port hdmi.

Fachowcy z MJK serwisu konsol Poznań zajmą się kompleksowo Twoją konsolą Playstation 4, a awaria na serwie zostanie usunięta szybko i profesjonalnie.

Zapraszamy na serwis, szacunkowy koszt naprawy od 180zł. Diagnoza serwisowa zawsze darmowa.

Naprawa Playstation 4 - konsola PS4 się wyłącza

Konsola Playstation 4 nie uruchamia się ? Prawdopodobnie uszkodzony jest zasilacz lub sekcja zasilania na płycie głównej. W zależności od modelu konsoli ps4 oferujemy naprawę zasilacza lub wymianę . Zawsze na serwisie używamy oryginalnych części Playstation w konkurencyjnych cenach.

Zajmujemy się naprawą zasilania na płycie głównej konsoli playstation 4. MJK Naprawa i serwis konsol oferuję naprawę usterek rozpoczynającą się od 150zł, a przed każdą naprawą oferuje darmową diagnozę serwisową Twojej PS4.

Popularna usterka w serwisie konsol Playstation 4 to problem z odczytywaniem płyt. Nasi fachowcy z MJK Naprawa konsol Poznań wykorzystując oryginalne części wymienią laser, a Twoja playtation 4 szybko wróci do Ciebie.

Często pojawiają się również problemy z wysuwaniem płyt w PS4. W konsoli wtedy należy naprawić mechanizm napędu. Nasz serwis Playstation 4 w Poznaniu, dzięki wieloletniemu doświadczeniu bez problemu poradzi sobie z tą awarią.

Inne popularne usterki serwisowe w Playstation, które również naprawiamy:

Playstation 4 - serwis Dual shock

Niestety pady do PS4 narażone są na szybkie zużycie i potrzebny jest ich serwis. Wymieniamy gałki analogów – praw i lewy, taśmy pod przyciskami, baterie oraz inne drobne usterki. Ceny napraw padów PS4 od 50zł. Zapraszamy na darmowa diagnozę serwisową. Skontaktuj się z nami.

Playstation 4 – ceny napraw wraz z częściami.
ModelUsługaCena
Playstation 4wymiana lasera180zł-250zł
Playstation 4czyszczenie chłodzenia z wymianą past termoprzewodzących100zł
Playstation 4Naprawa napędu ( gdy nie działa )od 150zł
Playstation 4Naprawa napędu ( słabo wciąga płyty )100zł
Playstation 4wymiana portu HDMI220zł
Playstation 4wymiana kontrolera HDMI250zł
Playstation 4Naprawa grafiki BLOD250zł
Playstation 4wymiana modułu Wifi / BT250zł
Playstation 4 FATwymiana zasilaczaod 300zł
Playstation 4 Slimwymiana zasilaczaod 350zł
Playstation 4 Prowymiana zasilaczaod 500zł
Playstation 4 FATwymiana wentylatora180zł
Playstation 4 Slimwymiana wentylatora200zł
Playstation 4 Prowymiana wentylatora230zł
Playstation 4Instalacja systemu80zł
Playstation 4wymiana dysku 1TB250zł
 
Zadzwoń!