Instalacja systemu w konsoli playstation lub xbox

Problemy z instalacja często zdażają się podczas aktualizacji oprogramowania. Nie ważne czy jest to playstation czy xbox, one już tak mają.

Niestety na problem z wgraniem oprogramowania może składać się wiele elementów, od postawowych takich jak źle pobrana aktualizacja, uszkodozny nośnik po te poważniejsze czyli usterki sprzętowe.

Podczas instalacja aktualizacji czy też całego oprogramowania konsola sprawdza podzpespoły konsoli takie jak dysk, napęd czy podzpespoły płyty głównej. Niepoprawna praca któregoś z elementów przerywa instalace z kodem błędu. Na podstawie kodów możemy rozszyfrować część usterek, niestety niektóre kody nie mówią nic konkretnego i trzeba zweryfikować sprzęt na serwisie.

Najczęstsze możliwe usterki podczas instalacij to:

  • uszkodzony dysk ( bad sektory)
  • problem z napędem (komunikacja z płytą główną)
  • komunikacja z modułem wifi / BT

W naszym serwisie oferujjemy darmową diagnozę dzięki czemu bezkosztowo możemy zweryfikować problem w Twojej konsoli.

W zależności od wersji konsoli i uszkodzenia koszta mogą się znacząco różnić, dlatego po diagnozie klient decyduje czy naprawaiamy konsolę.

Żeby jednak nie zostawiać zbyt dużcyh wątpliwości staramy się na bieżąco uaktualniać Nasz cennik i wpisywać najpopoluarniejsze usterki, by klient znał orientacyjne koszta napraw w swojej konsoli.

Jeśli masz problem z konsola zapraszamy do naszego serwisu, udzielamy porad, naprawiamy, konserwujemy sprzęt. Nasz serwis mieści się przy ul. Szamarzewskiego 56, czynny jest w godzinach 10-18, sob. 10-13.

Zadzwoń!